Atrakcje Dziwnówek - Dla aktywnych

Plaża »

Plaża w Dziwnówku to największa atrakcja turystyczna Dziwnówka - jest szeroka i czysta z drobnym, żółtym piaskiem. Doskonała do wygrzewania się w słońcu i spacerów przy zachodzie słońca. Można nią dotrzeć do Łukęcina lub do Dziwnowa do ujścia rzeki Dziwnej do morza. więcej »

  • wejścia od ulic 1 Maja i Kamieńskiej

Kąpieliska »

W Dziwnówku morskie kąpielisko ma 400 metrów długości i położone jest na odcinku między ulicami 1-go Maja i Plażową. Sanitariaty zostały ustawione przy zejściach przy ul. Kamieńskiej i 1-go Maja. więcej »

Szlaki turystyczne »

Przez Dziwnówek przechodzą szlaki turystyczne: Europejski Dalekobieżny Szlak Turystyczny E-9 i Szlak niebieski od Dziwnówka do Pobierowa. więcej »

Szlaki rowerowe »

Czy warto zabrać ze sobą rower na urlop do Dziwnówka? Tak! Na rowerzystów czekają leśne ścieżki rowerowe, ekstremalna do Dziwnowa, spokojna leśna do Łukęcina i Pobierowa, aleja dębowa do Wrzosowa. więcej »

Zalew Kamieński »

Zalew Kamieński to bardzo atrakcyjny turystycznie akwen - oferuje możliwość wędkowania, jego wody są bogate w okonie, płocie, szczupaki a nawet węgorze. W Dziwnówku na Zalewie Kamieńskim działa także niewielka przystań ze szkółką windsurfingu. więcej »

Szkoła Windsurfingu i wypożyczalnia sprzętu »

Już od początku wakacji zapraszamy do nowej bazy windsurfingowej w Dziwnówku. Nasza szkoła znajduje się nad brzegiem zatoki Jeziora Wrzosowskiego tuż za kościołem. więcej »

  • ul. Nad Zalewem 14, Dziwnówek
  • 607 067 024

Sporty wodne »

W Dziwnówku panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych sportów wodnych. Na wodach Zalewu Kamieńskiego i na morzu można też jeździć na nartach wodnych i uprawiać wakeboarding, windsurfing, żeglarstwo i kajakarstwo. więcej »

Łowisko w Dziwnówku »

W Dziwnówku znajduje się kilka miejsc gdzie można wędkować. W tutejszych wodach można wyłowić różne gatunki ryb m. in. leszcze, trocie czy okonie. więcej »

Port rybacki w Dziwnowie »

Dziwnów to poza nadmorskim letniskiem także ośrodek rybacki. Port rybacki w Dziwnowie usytuowany jest przy nabrzeżu rzeki Dziwny. Wejście do portu od strony Bałtyku osłaniają dwa falochrony. więcej »

  • 72-420 Dziwnów, ul. Przymorze 4
  • 91 381 37 54

Hala sportowo-widowiskowa i Aleja Gwiazd Sportu w Dziwnowie »

Hala sportowo-widowiskowa w Dziwnowie zapewnia atrakcje sportowe i artystyczne przez okrągły rok. Obok hali przebiega Aleja Gwiazd Sportu, która wraz z pobliskim parkiem zaprasza na spacery. więcej »

  • ul. Władysława Reymonta 10, Dziwnów

Jazda konna »

Jeśli spędzasz urlop w Dziwnówku i masz ochotę pojeździć konna wybierz się do pobliskiego Wrzosowa. Agroturystyka Pod Kogutem zaprasza na lekcje jazdy konnej dla dzieci i dorosłych, a dla zaawansowanych już jeźdźców - wyjazdy w teren. więcej »

  • Wrzosowo 44 k/Dziwnówka
  • 91 381 29 31
  • rezerwacje@podkogutem.fr.pl

Jezioro - Zatoka Wrzosowska »

Jezioro Wrzosowskie lub Zatoka Wrzosowska to akwen wodny łączący Zalew Kamieński z rzeką Dziwną. Jezioro – Zatoka Wrzosowska daje wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Na jego wodach uprawiane są rozmaite sporty wodne. więcej »

Latarnie Morskie woj. zachodniopomorskiego »

Szlak Latarni Morskich prawie przez cały czas wiedzie wybrzeżem Morza Bałtyckiego. Powyżej nazwy miejscowości, w których znajdują się latarnia morskie i odległości między nimi. więcej »

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10 »

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Dziwnów »

Atrakcyjna, czysta i szeroka plaża, czyste, ciepłe wody Bałtyku i uzdrowiskowy klimat powodują, że Dziwnów jest popularną i lubianą miejscowością letniskową. więcej »

Łukęcin »

Nawet w sezonie letnim kiedy wszędzie jest tłoczno i gwarno można tu odpocząć w spokoju i ciszy. więcej »

Wrzosowo »

Wrzosowo to wieś położona w pobliżu Zatoki Wrzosowskiej, na trasie wiodącej do nadmorskich kąpielisk Dziwnów, Dziwnówek i Międzywodzie. więcej »

Kamień Pomorski »

Interesującym miejscem do zwiedzania jest Muzeum Kamieni, które mieści się w baszcie przylegającej do XIV-wiecznej bramy Wolińskiej. więcej »

Międzywodzie »

Międzywodzie, położone w jednej z najbardziej na południe wysuniętej części polskiego wybrzeża, jest jednocześnie nadmorską miejscowością o bardzo łagodnym klimacie. więcej »

Międzyzdroje »

Międzyzdroje to znane uzdrowisko i wczasowisko polskiego wybrzeża. Szerokie, piaszczyste plaże i wspaniały mikroklimat zachęcają do kąpieli morskich oraz słonecznych. więcej »

Świnoujście »

Nadmorska promenada, plaża, park oraz piękne krajobrazy stwarzają wyjątkowy, letniskowy klimat Świnoujścia. W Świnoujściu przygotowano dla turystów dobrą bazę noclegową i gastronomiczną. więcej »

Pobierowo »

Pobierowo posiada rozległą, piaszczystą plażę, która zachęca do słonecznych i morskich kąpieli, a także spacerów na powietrzu nasyconym związkami jodu i magnezu. więcej »

Niechorze »

Niechorze - nadmorska miejscowość składająca się z dwóch części: zachodniej, starszej, położonej przy klifowym brzegu oraz nowszej, na obszarach bardziej równinnych i przylegających do jeziora Liwia Łuża. więcej »

Rewal »

Rewal corocznie przyciąga wielu turystów, oferując im szeroką plażę, wspaniały mikroklimat, czystą wodę, place zieleni oraz wiele atrakcji i rozrywek. więcej »

Trzęsacz »

Centrum Trzęsacza stanowi aleja prowadząca od dużego parkingu do klifowego brzegu, gdzie stoi ocalały fragment kościoła. Tu znajdują się pensjonaty, bary, kawiarenki, sklepy spożywcze i stoiska z pamiątkami. więcej »

Wizyt: 1 526 879, Dziś: 64, Osób online: 3

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem