Camping WIKING

 • Dodaj do notesu
 • ul. Wolności 3, Dziwnówek Do plaży 50m
 • od 17zł do 150zł os./doba
 • 91 381 ...
 • Wyślij zapytanie

Atuty pokoju

 • Wi-Fi

Dostępne w obiekcie

 • Plac zabaw
 • Tenis stołowy
 • Łazienka na korytarzu
 • Parking
 • Sala zabaw

Camping Wiking o powierzchni 2,4ha w całości zadaszony wysokimi sosnami dającymi kojący cień w upalne dni i głęboki, orzeźwiający aromat olejków eterycznych -położony jest nieomal na plaży morskiej, bo tylko w odległości 50 m, do której schodzimy własnymi schodkami po małym klifie wydmowym.

Camping Wiking należy do polskiej organizacji PFCC oraz ma rekomendację wymagających potentatów turystycznych jak ADAC i ACSI dając nam tym niewątpliwą satysfakcję i uznanie naszych gości. To dla tych co preferują wody śródlądowe - spokojniejsze i cieplejsze. Położenie geograficzne Dziwnówka sprawia, że jest to miejscowość nadmorska o szczególnym i najłagodniejszym klimacie oraz największej ilości dni słonecznych w Polsce co ma niebagatelne znaczenie dla każdego wczasowicza-turysty.

Natura w swej pierwotnej formie jest naszym dobrem i priorytetem, którym chcemy się z Państwem dzielić bez ograniczeń. Szum morza łagodzony koronami sosen daje kojący sen, a poranne ptasie trele niczym urocze budziki ułatwiaj ą pobudkę dając sygnał do wymarszu na plażę. Piasek na niej uchodzi z jeden z najczystszych, prawie w całości o strukturze mineralnej bez zbędnych organicznych domieszek. Aby nic nie zakłócało pobytu naszych gości - postawiliśmy na bezpieczeństwo i ochronę naszego otoczenia.

Cały teren campingu ogrodzony jest 2 m metalowym parkanem, monitorowanym przez 24 h oraz strzeżonym. Bramki wejścia - wyjścia piesze oraz wjazdy-wyjazdy pojazdów odbywają się za po mocą bezpłatnych kart chipowych, wydawanych bezpłatnie w recepcji.

Opis pokoi

A w naszej ofercie znajdziecie Państwo: Apartamenty w drewnianych ekologicznych domkach Domki typu bungalow- 2-3-4 osobowe Bar szybkiej obsługi z urozmaiconym menu Dobrze wyposażoną świetlicę Kuchnię turystyczną na wolnym powietrzu Sanitariaty z ciepłą wodą przez 24 h Łazienki dla niepełnosprawnych z niezbędnymi urządzeniami pomocniczymi Sklep spożywczy Plac zabaw dla dzieci Boisko do gry w kosza i siatkówki Stół do tenisa Monitoring 24h Basen kryty 200 m od campingu Bezprzewodowy dostęp do internetu

x

Camping WIKING

ul. Wolności 3, Dziwnówek

Do plaży 50m

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Wyświetleń: dzisiaj: 15 / w tym miesiącu: 1119 / wszystkich: 112410 od 23.11.2012. Wizyty dzisiaj: 2 / wszytkich 10501 od 2015-05-20 .

Wizyt: 1 526 480, Dziś: 284, Osób online: 9

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem