Ośrodek Rehabilitacyjno Wypoczynkowy ZORZA

 • Dodaj do notesu
 • ul. 1 Maja 17, Dziwnówek Do plaży 100m
 • od 80zł os./doba Wyżywienie w cenie
 • 91 381 ...
  515 24 ...
 • Wyślij zapytanie

Atuty pokoju

 • Telewizor

Dostępne w obiekcie

 • Ogród do dyspozycji gości
 • Tenis stołowy
 • Ognisko
 • Sala zabaw

Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy Zorza prowadzi działalność polegającą na organizowaniu na swoim terenie: - turnusów rehabilitacyjnych z dofinansowaniem PFRON, EFS, Fundacji i Stowarzyszeń, - turnusów rehabilitacyjnych bez dofinansowania, - wczasów z dziećmi, - wczasów z rehabilitacją, - wczasów bez rehabilitacji, - obozów sportowych, - kolonii, - krótkich pobytów z wyżywieniem, i innych według potrzeb. Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy Zorza; prowadzi działalność edukacyjną w tym: szkolenia komputerowe - budowa komputera, internet, podstawowe programy, szkolenia z doradcą zawodowym w zakresie obejmującym tematy związane z podjęciem pierwszej pracy - również dla osób niepełnosprawnych, spotkania z psychologiem, szkolenia z zakresu niesienia pierwszej pomocy, szkolenia przy współpracy z policją, w tym szkolenie na temat przeciwdziałania nadużywaniu alkoholu, używania używek, przemocy w rodzinie i wiele innych.

Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy Zorza to ośrodek położony nad samym morzem (100 m do plaży), obok wydmy na dużym obszarze, z rozległym terenem rekreacyjnym, na którym znajduje się: boisko trawiaste (do siatkówki, piłki nożnej, badmintona), miejsce na ognisko, stoły do ping-ponga, wypożyczalnia rowerów, kijków Nordic Walking i sprzętu sportowego. Ośrodek składa się z dwóch budynków dwukondygnacyjnych.

Opis pokoi

Budynek I - pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Częściowo wyposażone w lodówki i budziki, czajniki ogólnodostępne na korytarzu. W budynku tym znajduje się: dział rehabilitacji, salka gimnastyczna z siłownią, świetlice, salka szkoleniowa, pralnia (pralki automatyczne), dostęp do Internetu bezprzewodowego w wybranych miejscach. Budynek II - I piętro - pokoje typu studio z balkonami, (3 pokoje + 1 łazienka). W budynku tym znajduje się: klimatyzowana stołówka, kawiarnia internetowa ze stanowiskami i dostepem do internetu, biuro kierownika ośrodka. Do plaży tylko 100 metrów!

x

Ośrodek Rehabilitacyjno Wypoczynkowy ZORZA

ul. 1 Maja 17, Dziwnówek

Do plaży 100m

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Wyświetleń: dzisiaj: 1 / w tym miesiącu: 489 / wszystkich: 72148 od 23.11.2012. Wizyty dzisiaj: 0 / wszytkich 7466 od 2015-05-20 .

Wizyt: 1 526 879, Dziś: 64, Osób online: 3

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem