Dziwnówek - Camping WIKING
ul. Wolności 3, 72-420 Dziwnówek
91 381 34 93
camping@campingwiking.pl
www.dziwnowek.pl/wiking
DZIWNÓWEK, CAMPING I POKOJE BLISKO MORZA W DZIWNÓWKU

Camping Wiking o powierzchni 2,4ha w całości zadaszony wysokimi sosnami dającymi kojący cień w upalne dni i głęboki, orzeźwiający aromat olejków eterycznych -położony jest nieomal na plaży morskiej, bo tylko w odległości 50 m, do której schodzimy własnymi schodkami po małym klifie wydmowym.
Camping Wiking należy do polskiej organizacji PFCC oraz ma rekomendację wymagających potentatów turystycznych jak ADAC i ACSI dając nam tym niewątpliwą satysfakcję i uznanie naszych gości.

To dla tych co preferują wody śródlądowe - spokojniejsze i cieplejsze. Położenie geograficzne Dziwnówka sprawia, że jest to miejscowość nadmorska o szczególnym i najłagodniejszym klimacie oraz największej ilości dni słonecznych w Polsce co ma niebagatelne znaczenie dla każdego wczasowicza-turysty.
Natura w swej pierwotnej formie jest naszym dobrem i priorytetem, którym chcemy się z Państwem dzielić bez ograniczeń. Szum morza łagodzony koronami sosen daje kojący sen, a poranne ptasie trele niczym urocze budziki ułatwiaj ą pobudkę dając sygnał do wymarszu na plażę. Piasek na niej uchodzi z jeden z najczystszych, prawie w całości o strukturze mineralnej bez zbędnych organicznych domieszek.
Aby nic nie zakłócało pobytu naszych gości - postawiliśmy na bezpieczeństwo i ochronę naszego otoczenia. Cały teren campingu ogrodzony jest 2m metalowym parkanem, monitorowanym przez 24 h oraz strzeżonym. Bramki wejścia - wyjścia piesze oraz wjazdy-wyjazdy pojazdów odbywają się za po mocą bezpłatnych kart chipowych, wydawanych bezpłatnie w recepcji.

Camping Wiking należy do polskiej organizacji PFCC oraz ma rekomendację wymagających potentatów turystycznych jak ADAC i ACSI dając nam tym niewątpliwą satysfakcję i uznanie naszych gości.
Z kronikarskiego obowiązku lecz skromnie podajemy do Państwa wiadomości również to, że regularnie, począwszy od 1997 roku do 1999 oraz od 2003 roku do 2007 otrzymujemy zaszczytny tytuł - Mister Camping doceniający naszą pracę i świadczący o niezmiennym wysokim poziomie usług.
Wyświetleń: dzisiaj: 1 / w tym miesiącu: 380 / wszystkich: 20429 od 23.11.2012. Wizyty dzisiaj: 0.

Polecamy informatory turystyczne sąsiednich miejscowości letniskowych. Są to serwisy takich nadmorskich kurortów jak: Dziwnów www.dziwnow.net.pl, Międzywodzie www.miedzywodzie.net.pl (leżące na zachód od Dziwnówka, wzdłuż wybrzeża), a także Pobierowo www.pobierowo.info.pl, słynny Rewal - www.rewal.info.pl i Niechorze www.e-niechorze.pl - czyli letniska leżące na wschód od Dziwnówka.

© AKCEPT.EU - DZIWNÓWEK