Opis

Serdecznie zapraszamy do Ośrodka Wczasowego Polaris położonego w Dziwnówku. Kompleks zlokalizowany jest w malowniczej części miasteczka, około 100 metrów od pięknej plaży. Do zaoferowania mamy 100 miejsc noclegowych w przytulnych domkach campingowych. Teren ośrodka jest ogrodzony i zadrzewiony sosnami. W ogrodzie przygotowany został również plac zabaw dla maluchów, stół do ping-ponga oraz wypożyczalnia sprzętu plażowego. Chętni mogą wykupić zabiegi rehabilitacyjne w pobliskim obiekcie. Na terenie ośrodka dostępne jest bezprzewodowe łącze internetowe.

Zapraszamy także do naszego obiektu we Wrzosowie.

 

Wyposażenie

W naszym ośrodku znajdują się :
18 domków - 4 - 5 osobwych. Dwupokojowe domki wyposażone są w aneks kuchenny z niezbędnym sprzętem (lodówka, czajnik, kuchenka, naczynia i garnki), łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym oraz taras.
1 nowy domek - 2 osobowy , z pokojem, łazienką, małą kuchnią ((lodówka, czajnik, kuchenka, naczynia i garnki) oraz tarasem
2 nowe domki - 4 osobowe - z pokojem z dwomatapczanikami, łazienką, dużym pokojem z aneksem kuchennym (lodówka, czajnik, kuchenka, naczynia i garnki) oraz tarasem. 

4 nowe, piętrowe domy - 6-8 osobowe - na piętrze znajdują się 2 sypialnie z łóżkiem małżeńskim oraz tapczanik, na dole duży pokój z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (zmywarka, czajnik, lodówka, kuchenka, naczynia, garnik), łazienka oraz duży taras. 

 

 

Cennik

Sezon Niski  2022 r.

01.05 - 31.05 - 60 zł/osoba

Sezon Średni

  • 01.05-24.06 oraz 29.08-30.09 - 340 zł/ domek 4 osobowy

dodatkowa osoba - 80 zł doba

Sezon Wysoki  

  • 25.06-28.08 - 400 zł/ domek 4 osobowy

dodatkowa osoba - 80 zł doba

Wyślij zapytanie

Domki POLARIS

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego PUH POLARIS Andrzej Bonderowicz, ul. Kamieńska 5, 72-420, Dziwnówek, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.owpolari...
Domki POLARIS

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu dziwnowek.pl

+48 601 683 568
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00