Atrakcje w Dziwnówku

(38)

Plaża w Dziwnówku Plaża w Dziwnówku jest szeroka i czysta a piasek na niej jest drobny i żółty. Doskonała do wygrzewania się w słońcu i spacerów przy zachodzie słońca. Bez... więcej »

wejścia od ulic 1 Maja i Kamieńskiej

Kąpieliska nadmorskie W Dziwnówku morskie kąpielisko ma 400 m długości linii brzegowej i znajduje się na odcinku między ulicami 1-go Maja i Plażową. Sanitariaty zostały ustawione przy zejściac... więcej »

Szlaki turystyczne Turyści, lubiący organizować dłuższe wycieczki piesze lub rowerowe, mogą korzystać z oznakowanych szlaków turystycznych: Europejski Dalekobieżny Szlak Turystyczny E-9 (c... więcej »

Szlaki rowerowe Dziwnówek i okolice to nie tylko kraina położona na morzem i jeziorem, ale także raj dla osób, którzy wolą zwiedzać z perspektywy dwóch kółek. Do dy... więcej »

Zalew Kamieński Dzięki swojemu atrakcyjnemu położeniu Dziwnówek oprócz pięknych, słonecznych plaż, oferuje możliwość wędkowania w wodach Zalewu Kamieńskiego i rzeki Dziwny. Wody jeziora... więcej »

Mini golf skarb pirata w Dziwnowie jest wspaniałą okazją do aktywności na świeżym powietrzu a tego świetną formą relaksu podczas wspólnych gier z rodziną i przyjaciółmi. To gra dla każ... więcej »

Dziwnów, Marynarki Wojennej 13, 72-420

Motylarnia Dziwnów to miejsce gdzie spotkać można przepiękne egzotyczne motyle.   Czynne przez cały tydzień w godzinach 10 - 19 .   Zapraszamy od odwiedzenia naszego Facebooka... więcej »

Dziwnów, Marynarki Wojennej, 72-420

Sporty wodne W Dziwnowie i Dziwnówku panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych sportów wodnych. Sprzyja temu mnogość różnorodnych akwenów wodnych: oprócz mo... więcej »

Łowisko w Dziwnówku Łowisko w Dziwnówku znajduje się około 250 metrów na wschód od zejścia na plaże przy ul. 1 Maja.  Podłoże łowiska jest piaszczyste na początku i k... więcej »

Most zwodzony w Dziwnowie Interesującą atrakcją turystyczną miejscowości Dziwnów jest most zwodzony na rzece Dziwnej. Rozciąga się z niego wspaniały widok na rzekę. Ciekawostka.. Ciekawostk... więcej »

Port rybacki w Dziwnowie Dziwnowski port rybacki usytuowany jest przy nabrzeżu rzeki Dziwny. Wejście do portu od strony Bałtyku osłaniają dwa falochrony. Do Dziwnowa mogą również zawijać żegla... więcej »

72-420 Dziwnów, ul. Przymorze 4

Przystań pasażerska w Dziwnowie Przystań pasażerska w Dziwnowie znajduje się przy Wybrzeżu Kościuszkowskim. Każdy kiedyś, z pewnością, marzył o cudownym rejsie statkiem. W Dziwnowie takie marzen... więcej »

72-420 Dziwnów, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Muzeum Rybołówstwa w Niechorzu Muzeum Rybołówstwa znajduje się przy Al. Bursztynowej 28 w Niechorzu. W muzeum odbywają się spotkania, wykłady, warsztaty a nawet spektakle teatralne. Opr... więcej »

ul. Aleja Bursztynowa 28, Niechorze

Jazda konna Jazda konna we Wrzosowie,  ok. 2,5 km od Dziwnówka. Jest to idealna rozrywka dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Jazda konna to cudowna przygoda, tutaj można na pra... więcej »

Wrzosowo 44 k/Dziwnówka

Jezioro Martwa Dziwna Jezioro Martwa Dziwna (obecnie ślepe jezioro, dawniej będące naturalnym ujściem rzeki Dziwny) leży na szlaku przelotowym ptaków. Można tu spotkać zarówno gatunki p... więcej »

Jezioro - Zatoka Wrzosowska Jezioro Wrzosowskie (Zatoka Wrzosowska) - akwen wodny łączący Zalew Kamieński z rzeką Dziwną, następnie wpadającą do Morza Bałtyckiego. Jezioro – Zatoka Wrzosowska b... więcej »

Latarnia morska Kikut Latarnia morska Kikut koło Wisełki, to usytuowana w Wolińskim Parku Narodowym, obok miejscowości Międzyzdroje, niedaleko letniska Wisełka, wieża orientacyjno-widokowa, w 1962r. ... więcej »

Latarnia morska w Świnoujściu Latarnia w Świnoujściu - najwyższy znak nawigacyjny wybrzeża Morza Bałtyckiego - została wybudowana w 1854 roku, na prawym brzegu rzeki Świny w części przemysłowej Świno... więcej »

ul. Bunkrowa 1, Świnoujście

Latarnia morska w Niechorzu Latarnię morską w Niechorzu wybudowali w XIX wieku Niemcy. Wieża latarni zostala umieszczona na wysokiej, 13-metrowej podstawie, osiągając wysokość 45 metrów. Latar... więcej »

Woliński Park Narodowy Będąc w Dziwnówku, warto się wybrać przynajmniej raz na całodzienną wycieczkę samochodową drogą wzdłuż wybrzeża, w kierunku zachodnim. Prócz pięknego kurortu Międ... więcej »

Dziwnów Dziwnów jest niewielką miejscowością nadmorską, położoną pomiędzy Bałtykiem a rzeką Dziwną na Mierzei Dziwnowskiej. Różnorodność akwenów wodnych otaczających Dziwn... więcej »

Łukęcin Łukęcin jest niewielką miejscowością wypoczynkową w województwie zachodniopomorskim, w gminie Dziwnów. Nawet w sezonie letnim kiedy wszędzie jest tłoczno i gwarno można tu odpoc... więcej »

Wrzosowo Wrzosowo to wieś położona w pobliżu Zatoki Wrzosowskiej, na trasie wiodącej do nadmorskich kąpielisk Dziwnów, Dziwnówek i Międzywodzie. W okresie letnim Wrzosowo staje się miej... więcej »

Kamień Pomorski Kamień Pomorski to miasto w woj. zachodniopomorskim, położone nad brzegiem Zalewu Kamieńskiego i w odległości 8 kilometrów od wybrzeża Morza Bałtyckiego. Dzięki źró... więcej »

Międzywodzie Międzywodzie to niewielkie letnisko położone wśród lasów, na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zatoką Kamieńską. Zwolennicy aktywnego wypoczynku, relaksu i wędkowania zna... więcej »

Międzyzdroje Jadąc wzdłuż wybrzeża z Dziwnówka na zachód, dojedziemy do Międzyzdrojów, oddalonych od Dziwnówka o ok. 30 km. Międzyzdroje to znane uzdrowisko i wczasow... więcej »

Świnoujście Jadąc wzdłuż wybrzeża z Dziwnówka na zachód, dojedziemy do Świnoujścia, oddalonego od Dziwnówka o ok. 50 km. Świnoujście - miasto położone na kilkudziesięciu wyspach ... więcej »

Pobierowo Pobierowo to popularna miejscowość letniskowa położona miedzy Rewalem a Dziwnowem na wysokim brzegu morza wśród nadmorskiego lasu sosnowo-świerkowego. Jest najbardziej na zachó... więcej »

Niechorze Jadąc wzdłuż wybrzeża z Dziwnówka na wschód, dojedziemy do Niechorza, oddalonego od Dziwnówka o ok. 20 km. Jest to nadmorska miejscowość składająca się z dwóch c... więcej »

Rewal Jadąc wzdłuż wybrzeża z Dziwnówka na wschód, dojedziemy do Rewala, oddalonego od Dziwnówka o ok. 16km. Rewal to jeden z najbardziej znanych kurortów nadmorskich... więcej »

Trzęsacz Jadąc wzdłuż wybrzeża z Dziwnówka na wschód, dojedziemy do Trzęsacza, oddalonego od Dziwnówka o ok. 15km. Trzęsacz - mała, nadmorska miejscowość położona 1 km na za... więcej »

Pierwsze informacje o Dziwnówku pojawiły się w źródłach historycznych w 1503 r. podczas podpisywania umowy dzierżawnej pod kraczmę "Lutke Divenov". Od początku istnienia Dziwnówek... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00